Sanal Stand

Yiğit Sağlık

Yazılma zamanı 30/07/2018
Yiğit Sağlık


Yiğit kardeşler olarak tıbbi cihaz sektörüne 1994 yılında Yiğit Sağlık limited şirketini kurarak başladık. Kuruluşumuzdan bugüne acilhastane öncesi 112 ekipleri, anesteziameliyathaneve yoğun bakım kliniklerinin ihtiyaçlarına ve problemlerine çözüm bulmaya yönelik medikal malzemelerin tedariki konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Konusunda lider özellikle Amerika ve Avrupa merkezli üretici firmalarların Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini üstlenerek yeni jenerasyon ürünleri Türk hekimleriyle buluşturuyoruz. Temsilciliklerin yanı sıra 2000 yılından bu yana tek kullanımlık sarf malzeme üretimi de yapmaktayız.

Türkiye genelinde bölgesel iş ortaklarımızla, “SÖZ”ün değerinin parayla ölçülmediği bir anlayışla çalışıyoruz. Özellikle çözüm odaklı satış ve pazarlama yöntemini benimsiyoruz. Ayrıca yaptığımız işi sadece ticari faaliyet olarak görmüyor, işimize meslek anlayışıyla yaklaşarak , hem kendimiz hem ülkemiz adına nasıl daha ileriye taşırız gayretiyle çalışıyoruz.

Belli bir alanda uzmanlaşmanın verdiği tecrübeyle bugüne kadar doğru ürün tercihlerimizin kullanıcılar tarafından takdir görmesi ve “ TAKLİT ” eden değil “ TAKİP ” edilen firma olmak bizi mutlu ediyor. Portföyümüzdeki ürünleri, başta klinik referansları baz almak suretiyle “bir gün” kendimize veya bir yakınımıza kullanılabileceğini unutmadan hassasiyetle oluşturuyoruz.