True CPR Yönlendirme Cihazı

TRUE CPR, KPR koçluk cihazıdır. Uygulanan KPR uygulamalarındaki kompresyon, dekompresyon, hız ve KPR ile geçen süre ölçülüp değerlendirilir aynı zamanda KPR uygulamaları esnasında da gerçek zamanlı olarak uygulayıcıyı yönlendirir.

Y Yiğit Sağlık

Sonosite M-Turbo

The M-Turbo® ultrasound system offers striking image quality. Because the more you can see, the more you can do for your patients.

F Fujifilm-Sonoside

Sonosite X-Porte

X-Porte was developed from the ground up to incorporate a breakthrough, proprietary beam-forming technology: XDI (Extreme Definition Imaging). This signal analysis algorithm shapes X-Porte's ultrasound beam to pinpoint precision. The result? Artefact clutter is substantially reduced while contrast resolution is significantly enhanced.

F Fujifilm-Sonoside

Avalo Pansuman Arabası

Avalo Serisi 3”,6” ve 10”kesintisiz çekmecelerde eşsiz bir entegre bölücü sistemine sahip,büyük kapasiteli ve esnek tedavi araba seçenekleri sunar.

O Orhan Cinar

Avalo Acil Müdahale Arabası

Avalo Emergency Cart / Crash Cart, hastane veya sağlık bakımı kritik bakım ortamında daha önce mevcut olmayan özelliklerin yeni bir listesiyle yeni bir standart ve organizasyon standardı tanımlar. Ayrı ayrı kilitleme kolu, ihtiyaç duyduğunuz güvenliği ve her acil müdahale için gerekli olan basit erişimi sunar. Kararsız manevra kabiliyeti her çarpışma sepetine dahildir ve eksiksiz bir aksesuar satırı, kod ekibi performansını desteklemek için kullanıcı verimliliğini arttırır.

A Avalo

QA3 Acil Müdahale Sedyesi

Ergonomik tasarımı,kolay sürüş manevrası ve özel tasarımı ile hastalarınıza yüksek düzeyde konfor sağlarken,uzun yıllar dayanıklığı ile tüm Dünya tarafından en çok tercih edilen sedye konumundadır.

A Anetic Aid

Masimo Rad 5 Pulsoksimetre

MASİMO RAD 5 PULSE OKSİMETRE, Masimo SET teknolojisi ile özellikle düşük perfüzyon ve hareketli hastalardaki doğru ölçüm konusunda kendini dünyaya ispat etmiştir. RAd 5 pulse oksimetrelerini hem masa hem de el tipi olarak kullanabilirsiniz.

M Masimo

Emma Kapnograf Cihazı

EMMA Kapnograf cihazı ile mainstream olarak gerçek zamanlı ETCO2 takibi yapılırken aynı zamanda grafiksel izlemede sağlanır. EMMA dünyanın en küçük ve en doğru ölçüm sağlayan kapnograf cihazıdır.

E EMMA

Lucas 2 Otomatik CPR Cihazı

Lucas2, İsveç’deki Lund üniversitesi tarafından icad edilmiştir. Etkili ve kesintisiz KPR uygulamaları ile beyne ve kalbe giden kan akımında ciddi artış sağlar. Aktif kompresyon yanı sıra aktif dekompresyonda sağlayarak kan akımını arttırır. Kateter/anjiyo laboratuvarlarında kullanıma uygundur.

P Physio-Control

Lifepak 15 Defibrilatör

LİFEPAK 15, Dünyanın en sağlam bifazik 360 joule enerji seviyesi ve 8.4 inch geniş ekrana sahip, masimo rainbow ve invaziv parametrelerinde eklenebildiği en üst düzey monitörlü defibrilatör modelidir. Lifepak marka defibrilatörlerin üreticisi olan Physio Control firması aynı zamanda 1955’li yıllarda defibrilatörü icad eden firmadır.

P Physio-Control

Glidescope VL

GLİDESCOPE, Direkt laringoskopinin başarısız olduğu zor entübasyon olgularında veya zor olacağı öngörülen durumlarda 60 derecelik özel açısı titanyum veya tek kullanımlık blade imkanları ile sürekli ve net bir görüntü sağlayan dünyanın en gelişmiş video Laringoskop sistemidir.

V Verhathon