KAYIT VE KONAKLAMA


Kayıt ücretine; bilimsel etkinliklere katılım, stand ve sergi alanlarına giriş, basılı  malzemeler, kongre çantası, kahve molaları, öğle yemeği, açılış kokteyli ve gala yemeği dahildir.

Kongre otellerinden birinde organizasyon sekretaryası aracılığıyla konaklama rezervasyonunu yaptırmayan tüm katılımcıların, kongre kaydına ek olarak, kongre süresince kongre oteline erişim sağlamak için dış katılım ücreti olarak katılım sağladığı günler için günlük 250 TL ya da kongre süresince katılımları için 1000 TL ödemesi gerekmektedir.

Dışarıdan katılım ücreti, bilimsel program günlerinde kongre merkezine 08:00 - 18:00 saatleri arasında giriş ve sosyal aktivite günlerinde ilgili saatlerde girişi kapsamaktadır. Konaklamasız dış katılımcı ücretine %18 KDV ilave edilecektir.

Kayıt ücretlerine %18 KDV ilave edilecektir.

Dış Katılım

Kongre otellerinden birinde Organizasyon Sekretaryası aracılığıyla rezervasyon yaptırmayan katılımcıların, yukarıdaki tabloda belirtilen kayıt ücretleri üzerine tesis kullanım bedeli olarak (08:00-19:00) günlük 250 TL, kongre süresi boyunca (4 gün için) toplam 1000 TL + KDV ilave etmeleri gerekmektedir. Konaklamayan tüm katılımcılar için bu ücretin alınması zorunludur.

 


KONAKLAMA BİLGİLERİYukarıdaki ücretler 21 Kasım 2019 giriş, 24 Kasım 2019 çıkış olarak 3 gecelik paket konaklama ücreti olup,  her şey dahil konaklama konsepti uygulanacaktır.

Konaklama ücretlerine %8 KDV ilave edilecektir.


AİLE KATILIMIYukarıda belirtilen Refakatçi Ücreti katılım gösterecek hekimin tek kişilik konaklamasının ödendiği durumda geçerli olan konaklama fark ücreti olup, kongre kaydını kapsamamaktadır. Fiyatlar 21 Kasım giriş 24 Kasım çıkış konaklama konseptinde her şey dahil 3 gecelik ücreti kapsamaktadır.

Belirtilen fiyatlara % 8 konaklama KDV’si eklenecektir.


İade ve İptaller

24 Mayıs 2019 tarihinden önce yapılan iptallerde kayıt, konaklama ve transfer ücretlerinin %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır.