- 19/05/2020

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Gençlerimizin ve tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz;bağımsızlığımız için mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

- 12/05/2020

Hemşireler Günü Kutlu Olsun

Gösterdikleri sonsuz sabır, koşulsuz sevgi, türlü özveri, gayret ve şevkat ile sağlık çalışanlarının en kıymetlileri, gerçek kahramanlarımız, değerli hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlarız.

- 30/04/2020

'Acil Tıp Günü' Hepimize Kutlu Olsun

"30 Nisan" Acil Tıp Uzmanlığı'nın 'İlk ve Acil Tıp Uzmanlığı' adı ile 27 yıl önce Resmi Gazete'de yayınlanarak yeni bir uzmanlık Anabilim Dalı ilan edildiği gündür. "ACİL TIP GÜNÜ" hepimize kutlu olsun.Ülkemizde acil tıp uzmanlığının gelişmesinde, ilerlemesinde emeği geçen ve gece-gündüz acil servislerde en iyi acil sağlık hizmetini ulaştırmaya çalışan herkese teşekkürü bir borç biliriz.

Orhan Cinar - 27/01/2019

Mobil-ED'den büyük başarı, 2 ayda 2000 kullanıcı!

TATD Mobil Uygulaması Mobil-ED, Apple Store ve Google Play'de 10 Aralık 2018'de yayınlanmaya başlamasının üzerinden 2 ay bile geçmeden 2000 kez indirilerek büyük bir başarı yakaladı. Tamamen ücretsiz olan uygulamamız TATD'nin tüm bilimsel arşivini bir araya toplayarak tıp eğitimini katkı sağlamayı amaçlanıyor. Kongre sunumları, makaleler, dersler, algoritmalar, olgu sunumları, hesaplamalar gibi acil hekiminin ihtiyaç duyacağı herşeyi bir arada bulunduran uygulama hekimlerin cep rehberi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz.

O Orhan Cinar